Film/Drama - Králičí nora

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Film/Drama - Králičí nora

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 99,00 Kč

Akční cena 89,00 Kč

DVD

Do 7 dnů

NEBO

Další informace

` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` `
Interpret Film/Drama
Titul Králičí nora
Nosič DVD
Typ nosiče DVD
Dostupnost Do 7 dnů
Dodání do dnů 7
Popis Formát: DVD
2010 / Drama / 91 minut / USA

Králičí nora je živý, nadějný, upřímný a neočekávaně vtipný portrét rodiny, hledající, co vše je možné i v nejnemožnějších situacích.

Becca a Howie Corbettovi (Nicole Kidman a Aaron Eckhart) se snaží, po probuzení se z nedávné šokující ztráty, vrátit ke svému běžnému každodennímu životu. Ještě před osmi měsíci byli šťastnou maloměstskou rodinou se vším, co chtěli. Nyní jsou lapeni v bludišti vzpomínek, v bludišti touhy, viny, obviňování sami sebe, sarkasmu a emocí, z nichž nelze uniknout. Když se Becca smíří s bolestivou ztrátou, Howie pocítí úlevu.
Změny vyústí v náhlé nečekané okamžiky. Becca se váhavě svěřuje své tvrdohlavé milující matce (Diane Wiest) a tajně hledá mladíka (Miles Teller), zapleteného do nehody, která všechno změnila. Během toho nachází Howie útěchu v náruči jiné ženy (Sandra Oh).

I přesto, že je jejich život naruby, snaží se najít cestu zpět k životu plnému krásy, smíchu a štěstí. Výsledkem cesty je pohled do života dvou lidí, kteří se znovu učí poznávat jeden druhého a žít ve světě, který je otočený vzhůru nohama.

Hrají: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest, Sandra Oh, Jon Tenney, Giancarlo Esposito, Tammy Blanchard, Marylouise Burke
Režie: John Cameron Mitchell
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1
Titulky: české
Obrazové formáty: 16:9
SKU N00764
Ean 8595165331097
Rok vydání 2011
Pořadové číslo 1000113633
Sleva Sleva 10 %
Doporučená prodejní cena 99,00 Kč

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').