Film/Pohádka - Nejlepší přítel

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Film/Pohádka - Nejlepší přítel

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 199,00 Kč

Akční cena 164,00 Kč

DVD

Zrušeno, doprodej skladových zásob

NEBO

Další informace

` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` `
Interpret Film/Pohádka
Titul Nejlepší přítel
Nosič DVD
Typ nosiče DVD
Dostupnost Zrušeno, doprodej skladových zásob
Dodání do dnů 14
Popis Formát: DVD
Žánr: Pohádka / Komedie
Země: Česko
Rok: 2017
Délka: 97 min
Zvuk: Český

Režie: Karel Janák
Scénář: Lucie Konášová
Kamera: Martin Šácha
Hudba: Aleš Březina
Hrají: Zdeněk Piškula, Kristína Svarinská, Hana Vagnerová, Jiří Lábus, Marek Adamczyk, Jiří Langmajer, František Němec, Ondřej Sokol, Petr Stach, Marek Zeman, Pavel Zedníček, Jitka Sedláčková, Jan Kuželka, Miluše Bittnerová, Václav Rašilov, Petr Vršek, Tomáš Bambušek, Pavel Šimčík, Petr Halíček, Radim Kalvoda, Saša Stankov, Jiří Kniha, Václav Vydra nejml., Jan Španbauer, Karel Beseda, Pavel Liška, Ivan Sochor
Producenti: Barbara Johnsonová
Střih: Martin Kirov
Zvuk: Ladislav Ježek
Scénografie: Jiří Sternwald
Masky: Tomáš Richter
Kostýmy: Michaela Hořejší

Velká výpravná pohádka o hledání štěstí, o lásce, ale hlavně o kamarádství, které dokáže být silnější než úklady samotného pekla.

Čert Matěj (M. Adamczyk) musí za trest plnit chudému mládenci Ondrovi (Z. Piškula) přání, dokud ten neřekne, že je úplně šťastný. Ale lze takového štěstí vůbec dosáhnout? Peklo má o tom své pochybnosti a zdá se, že oprávněně, však se také Matějovou bezradností ostatní čerti dobře baví. Po splnění běžných přání, kdy se Ondra konečně zahřeje, dobře se nají a oblékne, přichází vážnější komplikace. Ondra se totiž zamiluje do Rézinky, komtesky ze zámku (K. Svarinská) a ke všemu i čert Matěj najde zalíbení v kuchařce Marjánce (H. Vagnerová). Ale ani to není všechno. Do hry vstupuje proradný baron (O. Sokol), kterého pozval hrabě Hubert (J. Lábus) na námluvy a vlastně i na zásnubní hostinu a tak je jasné, že z téhle pekelné směsice nemůže vzejít nic dobrého. Zvlášť když Ondra trochu neuváženě hraběti slíbí, že do příštího rána postaví pro Rézinku zbrusu nový honosný zámek. To je na čerta, jako je Matěj, úkol nadmíru těžký, ba nesplnitelný. Ale je to pohádka, a tak se nakonec vše v dobré obrátí. Jen musí nejdřív Ondra projít poznáním, kde je moudré svoje štěstí hledat a co pokazil, třeba ve vztahu s Matějem, napravit. Ocitne se přitom na chvilku i v samotném pekle, kde se setká dokonce i s Luciferem (F. Němec) a s jeho pobočníkem Befeleem (J. Langmajer).
SKU ECT291
Ean 8594161152910
Rok vydání 2018
Pořadové číslo 1000146964
Sleva Sleva 18 %
Doporučená prodejní cena 199,00 Kč

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').