Film/Romantický - Cranford - DVD 1.

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Film/Romantický - Cranford - DVD 1.

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

49,00 Kč

DVD

Zrušeno, doprodej skladových zásob

NEBO

Další informace

` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` `
Interpret Film/Romantický
Titul Cranford - DVD 1.
Nosič DVD
Typ nosiče DVD
Dostupnost Zrušeno, doprodej skladových zásob
Dodání do dnů 14
Popis Formát: DVD, DVD 1
Žánr: Drama
Země: Velká Británie
Rok: 2007–2009
Délka: 7 h 59 min (Minutáž: 60–90 min)

Režie: Simon Curtis, Steve Hudson
Předloha: Elizabeth Gaskell (kniha)
Scénář: Heidi Thomas
Kamera: Ben Smithard
Hudba: Carl Davis
Hrají: Judi Dench, Julia McKenzie, Imelda Staunton, Lisa Dillon, Deborah Findlay, Barbara Flynn, Alex Etel, Alex Jennings, Jim Carter, Emma Fielding, Adrian Scarborough, Andrew Buchan, Claudie Blakley, Kimberley Nixon, John Bowe, Philip Glenister, Francesca Annis, Greg Wise, Eileen Atkins, Simon Woods, Michael Gambon, Alistair Petrie, Lesley Manville, Andrew Byrne, Julia Sawalha, Joe McFadden, Martin Shaw, Tom Hiddleston, Matthew Rohman, Peter Brown, Emma Lowndes, Jessie Cave, Finty Williams, Nicholas Le Prevost, Roddy Maude-Roxby, Bessie Carter, Jodie Whittaker, Lesley Sharp, Matthew McNulty, Jonathan Pryce, Michelle Dockery, Rory Kinnear, Celia Imrie, Tim Curry, Dean Lennox Kelly, Selina Griffiths
Střih: Dan Roberts, Frances Parker
Kostýmy: Jenny Beavan

Jedno město, jeden neobyčejný rok...

Britská historicko-dramatická minisérie z produkce BBC natočená podle stejnojmenné knižní předlohy Elizabeth Gaskellové.
Cranford je fiktivní městečko, jehož předlohou byl Knutsford, kde strávila autorka své dětství. Seriál se zaměřuje na každodenní běžné radosti a problémy obyvatel tohoto městečka. Jejich strach z vzestupu průmyslové revoluce a pokroku, které ohrožují starosvětský klid městečka. Děj se odehrává v období od června 1842 do května 1843. Poukazuje na možnou symbiózu viktoriánské Anglie a nově nastupujícího věku, která je symbolizovaná přátelstvím dvou hlavních hrdinek - postarší důstojné dámy Matty Jenkynsové a do městečka nově příchozí mladé Mary Smithové.
Na úspěšnou první sérii navazuje v roce 2009 dvoudílná speciální vánoční minisérie, která se zaměřuje na období od srpna 1844 do listopadu 1844.
SKU 18109036
Rok vydání 2009
Pořadové číslo 1000144470
Sleva Bez slevy
Doporučená prodejní cena 49,00 Kč

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').