Film/Thriller - Vražedná hra

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Další informace

` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` `
Interpret Film/Thriller
Titul Vražedná hra
Nosič DVD
Typ nosiče DVD
Dostupnost Do 7 dnů
Dodání do dnů 7
Popis Formát: DVD
Žánr: Akční / Mysteriózní / Krimi / Thriller
Země: USA
Rok: 2012
Stopáž: 101 min

Režie: Rob Cohen
Předloha: James Patterson (kniha)
Scénář: Marc Moss, Kerry Williamson
Hudba: John Debney
Hrají: Tyler Perry, Matthew Fox, Jean Reno, Rachel Nichols, Chad Lindberg, Giancarlo Esposito, Carmen Ejogo, Edward Burns, John C. McGinley, Ron Causey, Tim Holmes, Robert Graziosi, Janine Sarnowski, Werner Daehn, Cicely Tyson, Stephanie Jacobsen, Simon Rhee, Patrick Viktor Monroe, Charles W. Bailey

Ústřední postavou tohoto akčního thrilleru je detektiv a soudní psycholog Alex Cross (Tyler Perry), jenž je známý z knižní série světových bestsellerů Jamese Pattersona. Tentokrát se vydá po stopě sériového vraha (Matthew Fox). Začíná tak napínavá hra na kočku a myš, ve které půjde o mnoho a Cross se ocitne až na hranici svých morálních zásad a psychických možností. Thriller Alex Cross je pokračováním filmové série, které předcházely snímky Jako Pavouk a Sběratel polibků.

Příběh nás zavede do dob, kdy Alex Cross pracuje jako detektiv policejního oddělení v Detroitu společně se svým dlouholetým kamarádem Tommym Kanem (Edward Burns) a vyšetřovatelkou Monicou Asheovou (Rachel Nichols). Právě ona se dostane do rukou sériového vraha přezdívaného Picasso (Matthew Fox). Avšak Picassovým hlavním cílem je dostat průmyslového magnáta Gilese Merciera (Jean Reno). Vrahovy kroky jsou nepředvídatelné. Cross se pokusí proniknout do jeho násilnické mysli, aby odhalil překvapení, které si pro něj nachystal tentokrát.

Zvuk: 5.1 čeština, 5.1 angličtina
Titulky: české
Obraz: 16:9, barevný
SKU N01956
Ean 8595165360653
Rok vydání 2016
Pořadové číslo 1000129916
Sleva Bez slevy
Doporučená prodejní cena 99,00 Kč

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').