Legendy se vrací - Po setmění/CD+DVD

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Legendy se vrací - Po setmění/CD+DVD

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 359,00 Kč

Akční cena 323,00 Kč

2CDD

Zrušeno, doprodej skladových zásob

NEBO

Další informace

` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` `
Interpret Legendy se vrací
Titul Po setmění/CD+DVD
Nosič 2CDD
Typ nosiče CD
Dostupnost Zrušeno, doprodej skladových zásob
Dodání do dnů 14
Tracklist Disc: 1 - CD
1. Dej mi pusu
2. Řeknu ti to rovnou
3. Neboj se slz
4. Dáma při těle (Four Kinds Of Lonely)
5. Máš se líp než v ráji
6. Milenka nevěsta
7. Kůň bílý (Ballada wagonowa)
8. Přátelé, díky
9. Pochod padlých starců
10. Po setmění
11. Raketou na Mars (Flying Through The Air)
12. Bál jsem se ti říct
13. Mistři světa
14. Bylo nám tu fajn (In The Summertime)
15. Vánoce naruby
16. Hej, sokoły

Disc: 2 - DVD
1. Dej mi pusu
2. Řeknu ti to rovnou
3. Neboj se slz
4. Dáma při těle (Four Kinds Of Lonely)
5. Máš se líp než v ráji
6. Milenka nevěsta
7. Kůň bílý (Ballada wagonowa)
8. Přátelé, díky
9. Pochod padlých starců
10. Po setmění
11. Raketou na Mars (Flying Through The Air)
12. Bál jsem se ti říct
13. Mistři světa
14. Bylo nám tu fajn (In The Summertime)
15. Vánoce naruby
16. Hej, sokoły
Popis Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem Legendy se vrací vznikla před jedenácti lety.

V sestavě kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční „pařbě" najdete brilatního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku textaře, moderátora, Romana „Izziho" Izaiáše, což je charismatický frontman rockové skupiny Doga, Libora Pyška bubeníka známého z mnoha jazzových formací, a také skvělého klávesistu, skladatele Mira Bazgera. Kapela má na svém kontě stovky beznadějně vyprodaných koncertů nejenom u nás, ale také na Krétě či v mnoha městech v Polsku.

Legendy mají ve svém repertoáru hity známé snad všem generacím od Pink Floyd, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erika Claptona a mnoha dalších.

Kapela vydala nové cédéčko pod názvem Legendy se vrací po setmění, které vydalo vydavatelství Československá muzika, s. r. o. K němu bylo natočené i DVD.

„Cédéčko navazuje na úspěšné album Nezapomenutelné hity Československa, které nám vyšlo v loňském roce a na němž jsme si ověřili, že písničky v našem netradičním aranžmá u posluchačů bodují a mají stále co říci současnému publiku. Znovu se potvrzuje skutečnost, že když je dobrá melodie, vůbec nezáleží na věku písničky. Navíc mnohé ze skladeb, které prezentujeme, se v rádiích už moc nehrají. Možná je to způsobeno tím, že některé starší nahrávky nejsou technicky kvalitní, ale třeba také tím, že mnozí mladí redaktoři tyto písničky často ani sami neznají," říká frontman skupiny Legendy se vrací Petr Šiška.

Nové cédéčko Legendy se vrací po setmění obsahuje šestnáct opusů.

„Velký autorský potenciál jsme objevili v našem slovenském pianistovi a skladateli Mirovi Bazgerovi, který se zde prezentuje autorsky v sedmi písničkách, jako jsou například Dej mi pusu, Neboj se slz, Milenka nevěsta, Řeknu ti to rovnou. Stejně tak Andonis Civopulos si splnil velký sen, když zkomponoval hudbu ve čtyřech případech. Takže na albu se střídají šansony, rockové balady, ale nechybí zde ani recese. Civopulosova instrumentálka Po setmění může navodit atmosféru vzpomínek na staré lásky, ale také příjemně naladit na budoucnost. A recese? Rozhodně nechybí v písní Pochod padlých starců, kdy si dovedeme i ve svém zralejším věku udělat legraci sami ze sebe," dodává Petr Šiška, který napsal k písním texty. „Měl jsem volnou ruku v tom, že jsem nejprve napsal básně texty, a poté se zhudebnily, což mi vyhovovalo," pochvaluje si Petr Šiška.

„Album je vyšperkováno převzatými hity, k nimž patří- v našem podání písně Petra Spáleného Dáma při těle, dále Kůň bílý, kterou známe z repertoáru Marie Rottrové, ale původně jako Baladu wagonovou Maryly Rodowic či Raketou na Mars Věry Špinarové, jejímiž doprovodnými kapelami v minulosti prošli Andonis Civopulos, Libor Pyško, ale také já. Vždyť Ivoš Pavlík byl náš velký guru," vysvětluje Petr Šiška. Album Legendy po setmění uzavírá polsko-ukrajinská píseň Hej, sokoly. „Je zajímavé, že už jsme ji několikrát hráli a získala velké sympatie posluchačů," říká radostně Libor Pyško.
SKU CSM4506
Ean 8595016253011
Pořadové číslo 1000112975
Sleva Sleva 10 %
Doporučená prodejní cena 359,00 Kč

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').